Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !
Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !

Schleich

Producenci

Ostatnio przeglądane

Schleich 41462 Dinozaury Duża Stacja Badawcza

41462

4059433102177

Nowy produkt

Dinozaury Duża Stacja badawcza 41462. Wielka stacja badawcza dinozaurów z serii Dinozaury Schleich to obietnica licznych przygód i świetnej zabawy

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

499,90 zł brutto

Zamów do godziny 13:00 a wyślemy jeszcze dziś!!
Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !

Opis

Wiek 4 lata+
Płeć Dziewczynka / Chłopak

Więcej informacji

Dinozaury Duża Stacja badawcza 41462. Wielka stacja badawcza dinozaurów z serii Dinozaury Schleich to obietnica licznych przygód i świetnej zabawy! Głęboko w dżungli amazońskiej ukryta jest stacja badawcza, w której można wykonywać różne badania żyjących jeszcze dinozaurów.
TEAM DINO, czyli 3 braci Colby: Maxx, Luis i Flynn, wyrusza na poszukiwanie tajemnic. Maxx, przywódca, ma mnóstwo pracy na wielkiej stacji badawczej z serii Dinozaury Schleich. Na stacji znajduje się nie tylko centrala dowodzenia, lecz także platforma widokowa z ruchomą wyrzutnią strzałek usypiających oraz dźwig. Na dole znajduje się pomieszczenie kwarantanny dla świeżo złapanych dinozaurów. Tutaj przeprowadzane są pierwsze badania, a potem dinozaury wypuszczane są przez ruchome drzwi na wybieg. O nie! Welociraptor uciekł z wybiegu! Czy Maxx zdoła go złapać, używając swojej broni drzewcowej? Zestaw zawiera liczne akcesoria oraz 2 oryginalnie pomalowane dinozaury. Odkryj cały świat dinozaurów Schleich oraz niezwykłe przygody braci Colby!
  • Wszystkie figurki Schleich tworzone są z dbałością o wierne oddanie szczegółów i są synonimem wartościowej zabawy edukacyjnej.
  • Artykuł należy do serii tematycznej Dinozaury i przeznaczony jest do użytku dla dzieci w wieku 4-10 lat.
  • W zestawie badacz dinozaurów Maxx, 2 dinozaury i wspaniałe akcesoria!
  • Figurki należą do wspaniałej kolekcji replik dinozaurów Schleicha, wykonanych w skali 1:40 i wiernie odwzorowujących wizerunek tych prehistorycznych stworzeń.

Produkty powiązane