Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !
Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !

Pluszaki

Producenci

Ostatnio przeglądane

Nowy Obniżka! COBI Little Live Pets Mama Surprise Świnki Tęczowe Zobacz większe

Little Live Pets Mama Surprise Świnki Tęczowe

5161

630996265161

Nowy produkt

Urocza, kudłata świnka morska, która za chwilę zostanie mamą. Zaopiekuj się nią, nakarm, uczesz futerko, pogłaszcz po główce, a gdy na piersi mamy zaświeci się serduszko...

Więcej szczegółów

449,91 zł brutto

-10%

499,90 zł brutto

Zamów do godziny 13:00 a wyślemy jeszcze dziś!!
Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !

Opis

Wiek 4 lata+
Płeć Dziewczynka / Chłopak

Więcej informacji

Urocza, kudłata świnka morska, która za chwilę zostanie mamą. Zaopiekuj się nią, nakarm, uczesz futerko, pogłaszcz po główce, a gdy na piersi mamy zaświeci się serduszko i wyda ona dźwięk „gotowości” to znak, że trzeba ją włożyć do klatki. Teraz musimy cierpliwie czekać. Po pewnym czasie w klatce pojawi się mała świnka morska. Opiekuj się mamą dalej, a na świecie pojawią się w odstępie czasu kolejne małe świnki. Mama Świnka morska jak i małe świnki maja futerko w bajecznych kolorach tęczy. Każda mała świnka pojawia się z pudełeczkiem pełnym akcesoriów do jej stylizacji. 2 tryby pojawiania się na świecie małych świnek: szybki (każda świnka pojawia się po kolejnych 10 minutach) i normalny (pierwsza świnka pojawia się po 15 minutach, każda kolejna po 10 godzinach).

Zawartość: 1 Świnka interaktywna, 3 małe świnki, 18 akcesoriów, 1 klatka, 1 instrukcja Wymagane baterie: 6 x AAA/LR03. Baterii nie załączono.

Produkty powiązane