Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !
Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !

Lalki LOL

Producenci

Ostatnio przeglądane

Nowy L.O.L. SURPRISE - Laleczka LOL Loves Mini Sweets Haribo w zestawie Vending Machine Zobacz większe

LOL SURPRISE Loves Mini Sweets Haribo

9883

035051119883

Nowy produkt

Przedstawiamy serię LOL Surprise Loves Mini Sweets Haribo!

Więcej szczegółów

99,90 zł brutto

Zamów do godziny 13:00 a wyślemy jeszcze dziś!!
Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !

Opis

Wiek 3 lata+
Płeć Dziewczynka

Więcej informacji

Przedstawiamy serię LOL Surprise Loves Mini Sweets Haribo!

LOL Surprise nawiązała współpracę z kultowymi markami, takimi jak Junior Mints, Tootsie, Tootsie Pop, Hershey’s Bubble Yum, Dots, Haribo Goldbears, Haribo Frogs, Haribo Twin Snakes i Haribo Happy Cherries, aby stworzyć lalki inspirowane ulubionymi słodyczami! Każda lalka ma niepowtarzalny styl, który jest smaczniejszy niż kiedykolwiek i pasuje do każdego smakołyku.

Dzięki opakowaniu z automatem rozpakowywanie tych 8 uroczych niespodzianek stało się jeszcze bardziej interaktywne i przyjemne! Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby każda słodka niespodzianka została dostarczona w taki sam sposób, w jaki dostajesz ulubione cukierki z PRAWDZIWEGO automatu. Co przyniesie mini automat ze słodyczami dla Twojego malucha?

Zaspokój swoje pragnienia dzięki 8 nowym lalkom LOL Surprise Mini Sweets!

Kolekcjonerskie lalki LOL Surprise Sweets Haribo charakteryzują się stylowymi włosami, ciekawymi strojami i wieloma szczegółowymi akcesoriami. Każda lalka ma niepowtarzalny styl, dzięki czemu zabawa w odkrywanie wnętrza kuli jest jeszcze bardziej elektryzująca i intrygująca - nigdy nie wiesz, którą postać odkryjesz. Daj się przyjemnie zaskoczyć!