Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !
Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !

LALKA

Producenci

Ostatnio przeglądane

Nowy KookyLoos – Luna’s Dream Villa - Wymarzony dom Luny + laleczka Zobacz większe

KookyLoos Luna’s Dream Villa Wymarzony dom Luny

8521

8431618018521

Nowy produkt

Wymarzony domek Luny to fantastyczny i rozbudowany zestaw do zabawy, który sprawdzi się dla wszystkich miłośniczek serii KookyLoos. Konstrukcja domku ma dwa piętra i składa się z czterech pomieszczeń

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

499,90 zł brutto

Zamów do godziny 13:00 a wyślemy jeszcze dziś!!
Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !

Opis

Wiek 3 lata+
Płeć Dziewczynka

Więcej informacji

Wymarzony domek Luny to fantastyczny i rozbudowany zestaw do zabawy, który sprawdzi się dla wszystkich miłośniczek serii KookyLoos. Konstrukcja domku ma dwa piętra i składa się z czterech pomieszczeń – w każdym pokoiku nie brak akcesoriów i dodatków, jakie zainspirują dzieci do wymyślania wspaniałych przygód uroczych laleczek. Luna może zaprosić swoje przyjaciółki, by zorganizować domowe SPA w swojej łazience, przygotować pyszne smakołyki w kuchni, obejrzeć koncert w Sali kinowej lub rozwikłać kolejną zagadkę matematyczną w swojej sypialni. Na dachu domku znajduje się wielki taras, z którego można spoglądać na okolicę.

Domek Luny z zewnątrz stanowi nowoczesną konstrukcję z turkusowymi ścianami i różowymi dodatkami, jednak ma również spore okna. Po rozłożeniu konstrukcja ma 51 cm szerokości, a do zestawu dołączono aż 70 naklejek wielokrotnego użytku, jakimi należy przyozdobić ściany, oraz 18 różnych mebelków i akcesoriów, jaki można umieszczać w poszczególnych pokoikach. Ekskluzywna laleczka Luna ma na sobie niebieską sukienkę i kolorowe dodatki, a wyraz jej twarzy można zmienić aż trzykrotnie!