LALKA

Obniżka! KookyLoos. Laleczka niespodzianka Holiday Yay! Zobacz większe

KookyLoos Laleczka Niespodzianka Holiday Yay

KookyLoos Holiday Yay! KookyLoos wyjeżdżają na wakacje! Plaża czy góry, miasto czy natura? A może narty lub... spacer po Księżycu?   KookyLoos powracają, by podzielić się z Wami mnóstwem niesamowitych doświadczeń.   W kolekcji czeka 12 zupełnie nowych laleczek, a wśród nich Supernova, czyli lalka VIP , która ma dwa niezwykłe stroje i jest gotowa, by zabrać Cię do gwiazd! W opakowaniu czekają saszetki-niespodzianki! Otwórz pudełko i odkryj, która KookyLoos ukrywa się w środku, jakie nosi ubranka, do której ekipy należy i jakie są dołączone do niej akcesoria. Każdej laleczce jednym kliknięciem można zmienić minkę ? wystarczy obrócić buzię! Przygotuj się na świetną zabawę z KookyLoos Holiday Yay! Zawartość: 1 laleczka KookyLoos, ubranko i buciki, akcesorium lub zwierzątko, 1 paszport, 1 checklista.

Uwaga: wysyłka losowa.