Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !

Sonic

Nowy Sonic 2 Movie Speed RC Zobacz większe

Sonic 2 Movie Pojazd Speed RC

192995409248

Sonic to jeden z bohaterów serii gier i filmów. Jest koloru niebieskiego, ma duże białe rękawice oraz sportowe buty.
Swoim wyglądem może nie przypomina zwierzęcia, natomiast jego wygląd był wzorowany na jeżu.

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów do godziny 13:00 a wyślemy jeszcze dziś!!
Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !

Płeć Dziewczynka / Chłopak

Jakks zestaw Sonic 2 The Hedgehog Figurka na zdalnie sterowanym pojeździe

Zabawka została stworzona przez cenioną firmę Jakks Pacific na podstawie niezwykle popularnej serii gier gdzie główną postacią jest jeż Sonic.

W tym zestawie znajduje się ok 17 cm figurka Sonica na pojeździe z dwoma kołami. Tym wehikułem można sterować przy pomocy załączonego pierścienia. Uruchamia on koła, które są także podświetlone.
Urządzenie ma ok 30m zasięgu i wymaga użycia 8 baterii AA do zasilenia obu elementów.

Pojazd z figurką jedzie przed siebie, potrafi zrobić obrót wokół własnej osi, a jego koła świecą się na niebiesko.

Zestaw ten to gratka dla fanów Sonica, jak i dla dzieci, które lubią odgrywać scenki z ulubionymi bohaterami.
Zabawka zapakowana jest w ładne, kolorowe opakowanie, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako prezent.

• figurka Sonic, pojazd, pierścień do sterowania
  • wymaga użycia 8 x AA
  • baterie testowe w zestawie
  • rekomendowany wiek dziecka: powyżej 3 roku życia