Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !
Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !

Psi patrol

Producenci

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Spin Master Psi Patrol Wieża Baza 84Cm Zobacz większe

Spin Master Psi Patrol Wieża Baza 84 cm 6053408

6053408

778988270288

Nowy produkt

Spin Master Psi Patrol Wieża Baza 84 cm 6053408

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

782,55 zł brutto

-10%

869,50 zł brutto

Zamów do godziny 13:00 a wyślemy jeszcze dziś!!
Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !

Opis

Wiek 3 lata+
Płeć Chłopak

Więcej informacji

Olbrzymia wieża strażnicza - Mighty Lookout Tower to niesamowita zabawka dla każdego fana Psiego Patrolu, która wywoła szeroki uśmiech na twarzy dziecka. Ogromna zabawka o wysokości aż 84 cm skrywa masę atrakcji dla każdego fana bohaterskich psiaków.

Znajdziemy tu np. windę, dzięki której pieski mogą wjechać na samą górę bazy, obserwatorium z teleskopem i interaktywnym panelem z przyciskami kontrolnymi misji, tor zjazdowy po którym figurki mogą zjeżdżać używając dołączonych uchwytów, zapadnia, która pozwala pieskom szybko dostać się do ich pojazdów i wyrzutnia, która pozwoli wystrzelić pojazd z naszym psim super-bohaterem.

Zabawka posiada masę efektów dźwiękowych i świetlnych które sprawiają dzieciom masę frajdy. Górna platforma zawiera podświetlane stanowiska dla wszystkich piesków z drużyny. Przy użyciu panelu z przyciskami możemy wysłać je do akcji i losować kto weźmie w niej udział. Na dole znajdziemy oprócz głównego garażu z wyrzutnią miejsca postojowe dla pojazdów pozostałych piesków z serii.

Produkty powiązane