Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !
Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !

Pluszaki

Producenci

Ostatnio przeglądane

Nowy Cobi Maskotka Little Live Pets Mama Surprise Świnki Morskie Zobacz większe

Little Live Pets Mama Surprise Świnka Morska

4102

630996264102

Nowy produkt

Jeśli Twoje dziecko uwielbia zwierzątka i jest urodzonym opiekunem – koniecznie sprezentuj mu zestaw z interaktywną świnką morską

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

499,90 zł brutto

Zamów do godziny 13:00 a wyślemy jeszcze dziś!!
Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !

Opis

Wiek 4 lata+
Płeć Dziewczynka / Chłopak

Więcej informacji

Jeśli Twoje dziecko uwielbia zwierzątka i jest urodzonym opiekunem – koniecznie sprezentuj mu zestaw z interaktywną świnką morską, którą na pewno pokocha od pierwszego chwycenia! Ta fantastyczna maskotka jest prawie jak żywe zwierzątko – wydaje dźwięki, reaguje na nasz dotyk i przy tym jest naprawdę prześliczna!

Świnka morska to przyszła mamusia i właśnie spodziewa się trójki uroczych małych świnek. Potrzebuje dużo troskliwej opieki, a gdy odpowiednio o nią zadbamy, na świat przyjdą młode! To prawdziwa gratka dla dzieci, które uwielbiają zabawki wymagające opieki.

Zestaw Little Live Pets Mama Surprise to zabawka pełna niespodzianek! Znajdziemy tutaj dużą świnkę morską w formie interaktywnej zabawki. Świnka morska Mama wydaje dźwięki, chętnie pałaszuje przekąski i uwielbia pieszczoty. Kiedy będzie gotowa na urodzenie świnek morskich, włożymy ją do klatki i poczekamy. Kiedy małe świnki przyjdą na świat?

W zestawie znajduje się także specjalna klatka, w której pojawią się małe świnki morskie. W normalnym trybie pierwsza świnka pojawia się po 15 minutach, każda kolejna po 10 godzinach. Możemy cały proces przyspieszyć, przestawiając ustawienia na tryb szybki – każda świnka pojawia się po kolejnych 10 minutach. Każde młode ma ze sobą specjalny pojemniczek z akcesoriami!

Zestaw zabawek Little Live Pets Mama Surprise przypadnie do gustu dzieciom, które kochają się opiekować zwierzakami. Świnka morska jest interaktywna i świetnie nadaje się do zabawy w opiekę. Szczególnie, że zaraz urodzi trójkę uroczych małych świnek! Zabawka wydaje dźwięki i ma sensory reagujące na dotyk. Działa na baterie AAA (brak w zestawie).

Do dużej świnki dołączone są oczywiście jej dzieci, każde z paczuszką akcesoriów do stylizacji, a także klatka i sianko, którym możemy wyłożyć wnętrze pomieszczenia. Kiedy mama świnka morska jest gotowa na poród, na jej piersi świeci się serduszko i musimy włożyć ją do jej domku. Maluchy na pewno z chęcią otworzą klatkę, by zobaczyć jak rodzina świnek powiększyła się!