Pluszaki

Producenci

Ostatnio przeglądane

Maskotka Pluszowa Interaktywny Kotek – Bianca IMC095847

IMC095847

Nowy produkt

Interaktywny Kotek – Bianca IMC095847

Więcej szczegółów

359,91 zł brutto

-10%

399,90 zł brutto

Zamów do godziny 12:00 a wyślemy jeszcze dziś!!

Opis

Wiek 3 lata+
Płeć Dziewczynka / Chłopak

Więcej informacji

Nieograniczone zasoby czułości-poznaj interaktywną Biancę

Cześć biały kotku! Czy mogę Cię pogłaskać? W odpowiedzi usłyszysz czułe „Meow” i zaproszenie do zabawy. Bianca to interaktywny zabawny kotek, który chętnie zajmie czas twojemu dziecku. Chodzi, miałczy, odwraca głowę, podąża za kłębkiem, a nawet syczy z niezadowoleniem, gdy ktoś dotknie jej lewą łapkę. Zaprzyjaźni się z każdym kto okaże mu trochę czułości i czasu. Bianca to sposób na trening budowania świadomej relacji z kotem. Jeśli Twoje dziecko marzy o małym, puchatym kociątku, to Bianca będzie doskonałym wstępem do posiadania swojego pierwszego prawdziwego zwierzątka.

 Główne cechy produktu

Jakość
Najwyższa jakość materiałów, z których wykonano Biancę przedkłada się na trwałość zabawki oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki zastosowaniu starannie dobranych komponentów zabawka wyróżnia się widoczną perfekcją wykonania oraz dbałością o każdy detal.

Bezpieczeństwo
Kotek interaktywny Bianca jest zabawką bezpieczną dla dzieci, adresowaną dla najmłodszych od trzeciego roku życia. Zabawka wykonana jest z materiałów bezpiecznych dla zdrowia dziecka. Nie wywołuje podrażnień skóry, nie posiada ostro zakończonych elementów.

Wygląd
Interaktywna zabawka-kotek Bianca w kolorze białym pokryty jest miękką tkaniną typu plusz. Zabawka posiada różową obrożę z ozdobnym kwiatkiem oraz dołączoną piłeczkę-kłębek w odcieniu różowym. Bianca chodzi, porusza głową, tułowiem, ogonem oraz wydaje dźwięki.

 Popołudnie pełne wrażeń z Biancą
Zawołaj Biancę i przystaw jej kłębek pod pyszczek. Kotek zrozumie, że najwyższa pora na wspaniałą zabawę. Bianca radośnie zamiauczy i idąc za kłębkiem będzie pomrukiwała sobie kocią piosenkę. Ten mały pieszczoch uwielbia głaskanie po grzebiecie i brzuszku. Posłuchaj jak mruczy. Nie dotykaj jednak jej lewej, przedniej łapki - ona tego nie lubi. Urocza, niebieskooka Bianca z różową obrożą to wspaniały towarzysz zabaw na co dzień. Zabierz ją ze sobą do przyjaciół, na spacer i na wycieczkę.

Opinie

Napisz opinię

Maskotka Pluszowa Interaktywny Kotek – Bianca IMC095847

Maskotka Pluszowa Interaktywny Kotek – Bianca IMC095847

Interaktywny Kotek – Bianca IMC095847

Produkty powiązane