Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !
Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !

Planszowe

Producenci

Ostatnio przeglądane

Gra Rodzinna Ego Family

4310

5900511014310

Nowy produkt

Jak dobrze znasz swoją rodzinę...

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

119,90 zł brutto

Zamów do godziny 13:00 a wyślemy jeszcze dziś!!
Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !

Opis

Wiek 8 lat+
Płeć Dziewczynka / Chłopak

Więcej informacji

Ego Family

Sprawdź, czy dobrze znasz swoją rodzinę! Popularna gra towarzyska w rodzinnej odsłonie. Wyciągnij kartę z jednym z 330 niebanalnych pytań i wybierz odpowiedź. Pozostali gracze spróbują odgadnąć Twój wybór. Gracz, który najlepiej zna swoją rodzinę i zdobędzie najwięcej punktów, zostaje zwycięzcą. EGO Family to gra, która przede wszystkim ma zapewnić dobrą rozrywkę, ale dzięki niej pojawia się także możliwość porozmawiania o niektórych rzeczach i sprawach, które mogą umykać w życiu codziennym.

Na czym polega gra Ego?

Aby rozpocząć grę, zawodnik losuje pytanie z puli. Jest ich aż 400, co minimalizuje ryzyko powtórzenia pytania i czyni grę jeszcze ciekawszą. Po wylosowaniu pytania gracz czyta je na głos. O co możesz zostać zapytany? O zazdrość, o sprawy społeczne, o kwestie rodzinne, o kolory, o IQ i wiele, wiele innych! Nie ma tabu, jest wielkie Ego! Po odczytaniu pytania narrator odkłada żeton ze swoją odpowiedzą. Pozostali uczestnicy próbują odgadnąć jego wybór. W zależności od tego jak dobrze go znają, mogą obstawić 1 lub 2 żetony, które podwoją lub stracą w zależności, czy wskazali poprawną odpowiedź. Obierz dobrą strategię i przypomnij sobie wszystkie szczegóły z życia przyjaciół.

Jak duże jest Twoje Ego?

Ego Family zapewnia dobrą rozrywkę wszystkim domownikom. Dzięki niej będziecie mieli możliwość porozmawiania o sprawach, które mogą umykać w życiu codziennym.

Jak dobrze znasz swoją rodzinę?

Wylosuj jedno z ponad 300 niecodziennych pytań i w tajemnicy wybierz swoją odpowiedź. Inni gracze będą próbować odgadnąć Twój wybór. Uczestnik, który najlepiej zna swoją rodzinę, zdobędzie najwięcej punktów i zostanie zwycięzcą! 

Produkty powiązane