Pistolety i Wyrzutnie

Producenci

Ostatnio przeglądane

Laser X – Zestaw podwójny - Blastery na Podczerwień LAS88908

LAS88908

Nowy produkt

Laser X – Zestaw podwójny - Blastery na podczerwień LAS88908

Więcej szczegółów

254,91 zł brutto

-15%

299,90 zł brutto

Zamów do godziny 12:00 a wyślemy jeszcze dziś!!

Opis

Wiek 6 lat+
Płeć Dziewczynka / Chłopak

Więcej informacji

Strzał w samą 10-tkę!
To zaawansowane technologicznie pistolety na podczerwień, które przenoszą tradycyjną zabawę w zupełnie inny wymiar! Każde dziecko, które uwielbia klasyczne formy rozrywki, a jednocześnie pasjonuje się nowoczesnymi technologiami, będzie nimi zachwycone. Linia Laser X Evolution, to jeszcze bardziej emocjonująca zabawa, dostępna z nowymi rozbudowanymi funkcjami.

LAS88908Laser-X – double evolution
Zestaw podwójny - Blastery na podczerwień
To gra high-tech, która pozwala na stoczenie laserowej bitwy. Baw się wewnątrz i na zewnątrz. Wszystkie zestawy laser-X są ze sobą kompatybilne, dzięki czemu twoja rozgrywka i możliwości gry są elastyczne. Blastery mają zasięg do 90 metrów, a ich odbiorniki są ich integralną częścią. Nową funkcją jest możliwość wyboru jednego z pośród dwudziestu kolorów drużyn. Przeładowanie stało się szybkie i łatwe dzięki spustowi umieszczonemu na szczycie każdego blastera. Dynamikazabawyjest jeszcze bardziej napędzona dzięki wgranym komendom trenera – który komentuje rozgrywkę w trakcie trwania rozgrywki w języku angielskim. Laser X daje możliwość grania w szerszym gronie graczy.

 Zestaw zawiera:Blastery 

 Wymaga 6 baterii AAA (1,5 V) - brak w zestawie.  

Używa promieni podczerwonych

Wiek: 6+

  Jakość: 

Urządzenia z serii Evolution prezentują najwyższa jakość wykonania, widoczną w efekcie wizualnym oraz działaniu. Nowoczesne, najlepsze materiały, zastosowane w produkcji laserów charakteryzują się trwałością oraz odpornością na uszkodzenia. Łatwo i szybko można je przeładować, posiadają duży zasięgdo 90 metrów dla zestawu Evolution Double i Single.

 Bezpieczeństwo: 

Przeznaczone dla dzieci od szóstego roku życia zabawki lasery-X Evolution cechuje bezpieczeństwo użytkowania, potwierdzone licznymi certyfikatami. Zabawki od TmToys zostały zaprojektowane i wykonane ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa użytkowania. 

 Wygląd:

Nowocześnie prezentujące się zestawy w serii Evolution są kompatybilne, można więc używać ich razem, niezależnie od posiadanego typu. Nowe lasery-X wyposażone są w możliwość wyboru aż 20 kolorów, wybieranych dużym przełącznikiem obrotowym (dotąd dwa). Odbiorniki są integralną częścią blastera. 

 Zabawa, która się nie nudzi 

Blaster zapewnia dzieciom oraz dorosłym mnóstwo frajdy, trenując umiejętność koncentracji uwagi i celność. Efekty świetlne wzbogacają zabawę po zmroku, a efekty dźwiękowe urządzenia wpływają na jeszcze większą motywację do działania.  

Opinie

Napisz opinię

Laser X – Zestaw podwójny - Blastery na Podczerwień LAS88908

Laser X – Zestaw podwójny - Blastery na Podczerwień LAS88908

Laser X – Zestaw podwójny - Blastery na podczerwień LAS88908

Produkty powiązane