Leżaczek

Producenci

Ostatnio przeglądane

Tiny Love Leżaczek Bujaczek - Łóżeczko Wielofunkcyjny 3w1 Czerwony 860641

7290108860641

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

499,90 zł brutto

Opis

Wiek ,0m+
Płeć Dziewczynka / Chłopak

Więcej informacji

Leżaczek, bujaczek, łóżeczko 3w1, do 18 kg, Tiny Love

Wyjątkowe i innowacyjne rozwiązanie od Tiny Love, wielofunkcyjny leżaczek, bujaczek, łóżeczko 3w1

Leżaczek-bujaczek jako miejsce do siedzenia w bezpiecznej dla malucha półleżącej pozycji oraz do zabawy.

Robimy to podnosząc oparcie do półleżącej pozycji, składając boczki i zdejmując blokadę zamieniamy łóżeczko w bujaczek i aktywne ruchowo miejsce do zabawy.

Łóżeczko z ustawienia leżaczka, bardzo łatwo można zmienić pozycję na leżącą z podniesionymi boczkami, które stwarzają wygodne i bezpieczne łóżeczko z wygodnym materacem, do złudzenia przypominające gondolkę wózka.

Krzesełko podnosząc oparcie do maksymalnej wysokości czyli do pozycji siedzącej, składając boczki, zdejmując przednią blokadę leżaczka (powinna być złożona do wewnątrz) oraz ustawiając tylną blokadę jako otwartą zamieniamy leżaczek w stabilne krzesełko do karmienia dziecka.

Zalety:

 • leżaczek-bujaczek, który jednym, prostym ruchem można zmienić w przytulne łóżeczko z miękkim materacem. Możliwość całkowitego rozłożenia (180 stopni ) stwarza idealne miejsce do zdrowego, spokojnego snu
 • leżaczek można ustawić w 3 pozycjach możliwość bujania lub ustawienia leżaczka w pozycji stabilnej delikatne, kojące wibracje rozchodzące się po całym leżaczku aktywowana przez dziecko zabawka świetlno-muzyczna z 7 melodiami. Zabawkę można ustawić pod różnym kątem nachylenia, można ją również obracać o 180 stopni, co ułatwia rodzicowi dostęp do dziecka urocze zawieszki -
 • grzechoczący ślimak i lusterko-kwiatek

Opis karuzeli:

 • atrakcyjnym dla dziecka elementem tego wielofunkcyjnego leżaczka jest zabawka świetlno-muzyczna na ruchomym ramieniu, która może zostać aktywowana przez dziecko
 • zabawka posiada 7 melodii oraz dwa stopnie głośności
 • dźwięk można ustawić w 3 trybach pracy: ciągła muzyka - zabawne melodie, ciągła muzyka - kojące melodie, muzyka aktywowana przez dziecko, uruchomienie następuje, gdy dziecko złapie jedną z zabawek

Posiada możliwość 3-stopniowej regulacji oparcia do pozycji:

 • siedzącej
 • półleżącej
 • leżącej

Regulacji dokonujemy poprzez stopniowe podnoszenie/opuszczanie oparcia za pomocą uchwytu pod spodem leżaczka umiejscowionego pod główką dziecka. Jeśli dziecko cierpi na refluks pozycja półleżąca jest idealna i może pomóc dziecku w łatwiejszym trawieniu pokarmu. Samą zabawkę można ustawić pod różnym kątem nachylenia, jak również obracać o 180 stopni, co ułatwia rodzicowi dostęp do dziecka.

Na spodzie dużego plastikowego kwiatka z 4 płatkami umieszczono obrazki kwiatuszka i ślimaczka, które błyskają światełkami, gdy gra muzyka.

Do dwóch płatków przymocowane zostały urocze zawieszki - grzechoczący ślimak i kwiatuszek z bezpiecznym lustereczkiem i szeleszczącymi elementami z materiału.

Zabawki są przymocowane na paski z rzepami, co umożliwia ich zdjęcie i umieszczenie dowolnych zabaweczek, aby urozmaicić dziecku zabawę.

Wskazówki rozwojowe:

1-3 miesięcy Czas w samotności i ciszy jest bardzo ważny dla rozwoju dziecka. Pozwól dziecku cieszyć się delikatnym kołysaniem Leżaczka-bujaczka 3 w1 podczas spoglądania na muzyczne elektroniczne zabawki.

3-6 miesięcy Przenieść wiszące zabawki na odpowiedni dystans od dziecięcych rączek, tak aby po podniesieniu rączki dziecko mogło dotknąć zabawek

1-6 miesięcy Co piąte dziecko cierpi z powodu kolek. Wibrujące ruchy leżaczka-bujaczka 3w1 mogą pomóc dziecięcemu układowi trawiennemu i złagodzić dyskomfort.

Wymiary produktu:

Rozmiar produktu w pozycji rozłożonej:

 • wysokość: 40 cm
 • długość: 70 cm
 • szerokość: 46 cm

Gondolka:

 • długość: 72 cm
 • szerokość: 35 cm

Wkładka (materacyk):

 • długość: 70 cm
 • szerokość: 35 cm

Opinie

Napisz opinię

Tiny Love Leżaczek Bujaczek - Łóżeczko Wielofunkcyjny 3w1 Czerwony 860641

Tiny Love Leżaczek Bujaczek - Łóżeczko Wielofunkcyjny 3w1 Czerwony 860641

Produkty powiązane