LEGO Harry Potter™

LEGO Harry Potter - Chwile z Hogwartu: Zajęcia z Zaklęć i Uroków 76385

W zestawie LEGO® Harry Potter™ Chwile z Hogwartu™: zajęcia z zaklęć i uroków (76385) znajdziesz książkę z klocków, a w niej scenkę z lekcji w Hogwarcie™ — wystarczy ją otworzyć, by natychmiast znaleźć się na zajęciach z rzucania zaklęć u profesora Flitwicka.

Przenośny zestaw ze scenką z zajęć
Zabawka ma w sobie tyle inspirujących detali, że zaczaruje każdego fana Harry'ego Pottera! Jest w niej tablica, półka i kominek do zbudowania, a także różne przedmioty, które można wyjąć, by nie zabrakło miejsca na zabawę. Każdy z zestawów ma okładkę w innym kolorze i wyjątkowe zdobienia, a po połączeniu z innymi zestawami z kolekcji pozwala utworzyć 360-stopniową scenę z Hogwartu i odgrywać przygody w różnych salach lekcyjnych.

Magiczne podarunki dla czarownic i czarodziejów
W bogatej gamie zestawów LEGO Harry Potter znajdzie się świetny prezent dla każdego fana popularnej serii filmów.

Napisz opinię

LEGO Harry Potter - Chwile z Hogwartu: Zajęcia z Zaklęć i Uroków 76385