LEGO Friends

Lego Klocki Friends 41685 Magiczne Wesołe Miasteczko z Kolejką Górską

Wyczaruj festynową zabawę z zestawem LEGO® Friends Magiczne wesołe miasteczko z kolejką górską (41685). Budowanie tego wielkiego modelu i odkrywanie wszystkich jego sekretów sprawi wiele radości dzieciom i dorosłym.

Płeć Dziewczynka

Niezwykle realistyczne detale
Ten liczący 974 elementy zestaw to inspirujące wyzwanie konstrukcyjne, a gotowy model stwarza niezliczone możliwości pomysłowej zabawy. Centralnym elementem jest materiałowy namiot cyrkowy, w którym odbywają się pokazy magii. Dzieci mogą bawić się magiczną różdżką, a nawet sprawić, że minilaleczka LEGO Friends zniknie — wystarczy umieścić ją w skrzynce ze specjalną sprytną funkcją! Mogą też wcielić się w żonglerów, którzy wydmuchują płomienie. W zestawie jest oczywiście zabawkowa kolejka górska z wagonikami przypominającymi króliki, fotobudka oraz wahadłowa huśtawka, od której każdemu zakręci się w głowie. To nie koniec atrakcji, bo po zgaszeniu światła klocki zaczynają świecić w ciemności!

Magia przyjaźni
Pozwól dzieciom odwiedzić miasto Heartlake, gdzie wśród realistycznej scenerii spotkają codziennych bohaterów oraz przyjaciół, z którymi łatwo będzie im się zidentyfikować.

Napisz opinię

Lego Klocki Friends 41685 Magiczne Wesołe Miasteczko z Kolejką Górską