LEGO Friends

Lego Klocki Friends 41689 Magiczny Diabelski Młyn i Zjeżdżalnia

Płeć Dziewczynka

Dzieci nie muszą już czekać, aż do miasta przyjedzie wesołe miasteczko — dzięki zestawowi LEGO® Friends Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia (41689) może się ono codziennie pojawiać w ich pokoju. Diabelski młyn kręci się i jest pięknie ozdobiony gondolami w kształcie fioletowych cylindrów, a stoisko ze słodyczami zachęca do wcielenia się w rolę sprzedawcy. Mali magicy mogą tez pochwalić się sztuczkami z kartami.

Czarodziejskie chwile dla całej rodziny
Ktokolwiek zjedzie po magicznej zjeżdżalni, może nagle zniknąć, więc dzieci będą oczarowane i chętnie wcielą się w postać iluzjonisty, by pokazać rodzinie tę zaskakującą sztuczkę. U dorosłych fanów zestaw przywoła miłe wspomnienia wizyt w wesołym miasteczku, więc będą się chętnie bawić wraz z dziećmi.

Magiczna zabawa
Zestawy zabawek LEGO Friends pozwalają dzieciom odkrywać emocje i kolory prawdziwego świata w towarzystwie przyjaciół, którzy stoją zawsze przy nich.

Napisz opinię

Lego Klocki Friends 41689 Magiczny Diabelski Młyn i Zjeżdżalnia