LEGO DUPLO

5702016911336

Ostatnie egzemplarze!

Wiek 2 lata+

Wybierz się ze swoim maluchem na wycieczkę do parku rozrywki z zestawu LEGO® DUPLO® Town 10956 i poznaj niezwykłe atrakcje zaprojektowane w taki sposób, by interesować, bawić i uczyć młode umysły. Rodzinna zabawa w wesołym miasteczku

Razem z siedmioma figurkami DUPLO — dwiema kobietami, mężczyzną i czwórką dzieci — zwiedź kolorowe, fascynujące i edukacyjne wesołe miasteczko. Ta wielofunkcyjna zabawka zawiera zjeżdżalnie, mechaniczną karuzelę, duży diabelski młyn z trzema kolorowymi wagonikami, jeżdżący pociąg, hot dogi do kupienia oraz lody, aparat fotograficzny, baloniki, babeczki, miotłę i pluszowego misia. Jest tu nawet zmieniające kolor „tęczowe” światło, które stwarza realistyczną atmosferę parku rozrywki.

Praktyczne zabawki edukacyjne dla małych dzieci
Zestawy LEGO DUPLO zapewniają przedszkolakom narzędzia do swobodnej zabawy, wyrażania siebie i nauki, a rodzicom pozwalają przeżyć niezwykłe chwile dzięki możliwości uczestniczenia w rozwoju ich pociech poprzez wspólne budowanie.