Gry

Producenci

Ostatnio przeglądane

Nowy Rummikub GraLiczbowa Towarzyska 9680 Zobacz większe

Rummikub Gra Liczbowa Towarzyska 9680

7290010150250 / 9680

Nowy produkt

Rummikub Gra Liczbowa Towarzyska 9680

Więcej szczegółów

69,90 zł brutto

Opis

Wiek 7 lat+
Płeć Dziewczynka / Chłopak

Więcej informacji

Rummikub to strategiczna gra towarzyska. Polega na pozbyciu się wszystkich kostek z liczbami ze swojej tabliczki, wykładając na stół sekwencje lub ciągi minimum 3-liczbowe. Najciekawszą możliwością jest ingerencja w już wyłożone kostki - w swojej kolejce możesz je dowolnie przestawiać, byle tylko na koniec nie naruszyć podstawowej zasady (minimum 3 kostki w sekwencji lub ciągu).

Gra polega na wykładaniu na stół utworzonych przez gracza układów kostek. Mogą je stanowić albo serie, albo grupy. Seria składa się z co najmniej trzech kostek o kolejnych numerach w jednym kolorze, a grupa to trzy lub cztery kostki z tym samym numerem w różnych kolorach.

Celem gry jest jak najszybsze wyłożenie na stół wszystkich kostek ze swojej tabliczki. Gracz, który dokona tego jako pierwszy – wygrywa. Inni gracze liczą punkty pozostałe im na tabliczkach i zapisują je ze znakiem ujemnym. Zwycięzca zapisuje ze znakiem dodatnim sumę punktów pozostałych graczy. 

Ta wersja RUMMIKUB jest wygodna w przenoszeniu, dzięki małemu opakowaniu, które można złożyć z podstawek służących w grze.

Opinie

Napisz opinię

Rummikub Gra Liczbowa Towarzyska 9680

Rummikub Gra Liczbowa Towarzyska 9680

Rummikub Gra Liczbowa Towarzyska 9680

Produkty powiązane