Zabawki Grające

W1330 / 746775030421

Fisher Price Śpiewający Nocnik i Nakładka Dźwięk BG 1330

Wiek 1 rok+

Ten wesoły nocniczek naśladuje prawdziwą toaletę (wygląd, efekty dźwiękowe) i przyspiesza naukę samodzielnego załatwiania się – poprzez naśladowanie. Zaznajamia dziecko z wyglądem i funkcjami prawdziwej toalety – ma błyszczącą spłuczkę, uchwyt na papier toaletowy i klapę. Uczy załatwiania się, nagradzając dziecko w zabawny sposób i zachęcając do kolejnych sukcesów. Dziecko jest motywowane 5 zachęcającymi zdaniami i nagradzane 2 piosenkami. Produkt można używać jako w pełni funkcjonalny nocniczek z klapą i wyjmowanym pojemnikiem oraz jako nakładkę na prawdziwy sedes. W komplecie jest ochronna nakładka ułatwiająca załatwianie się chłopcom. Nocniczek „mówi” i śpiewa po polsku. Zasilanie: 3 baterie typu AA sprzedawane oddzielnie.