Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !
Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !

Dino Rise

Producenci

Ostatnio przeglądane

Playmobil Dino Rise Dinozaury Baza 70623

70623

4008789706232

Nowy produkt

Playmobil Dino Rock 70623

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

511,99 zł brutto

-20%

639,99 zł brutto

Zamów do godziny 13:00 a wyślemy jeszcze dziś!!
Zamówienia od kwoty 40 zł - dostawa GRATIS !

Opis

Wiek 5 lat+
Płeć Dziewczynka / Chłopak

Więcej informacji

Zestaw do zabawy Playmobil Dino Rise Dinozaury Baza 70623 - multum funkcji, akcesoriów, elementów z których dziecko może zbudować cudowny świat do niezliczonych przygód które stworzy wyobraźnia dziecka.

W zestawie znajdują się unikalne 3 figurki postaci, oraz jedna figurka dinozaura. Oprócz nich mamy kilkadziesiąt innych elementów z których można zbudować świat do zabawy: mniejsze stworzenia (np. pająki), rośliny, urządzenia, roboty, skały, bronie i wiele innych.

Zabawka pobudza do kreatywności: elementy można porozkładać w praktycznie nieskończonej ilości konfiguracji, niektóre z nich trzeba połączyć ze sobą, jeszcze inne są ruchome, otwierają się lub zamykają. Kiedy dziecko da upust swojej kreatywności tworząc świat do zabawy, wówczas ma przygotowaną cudowną przestrzeń do popuszczania wodzy fantazji i zabaw figurkami rozgrywając niezliczone scenariusze i przeżywając wiele przygód.

Zestaw jest także doskonały do zabawy rodzica z dzieckiem. Wspólna zabawa to wielka przyjemność dla dziecka, i wspaniale rozwija.

Playmobil Dino Rise Dinozaury Baza 70623 - świetna zabawa dla dzieci, zarówno chłopców jak i dziewczynek.

Produkty powiązane